Zadzwoń do nas +48 881 951 001
System POS - unikaj błędów

Użytkowniku POS unikaj tych błędów

Zmieniają się przepisy prawa. Na rynku pojawiają się nowe rozwiązania, które zwiększają komfort klientów. Ich zadowolenie przekłada się na wzrost obrotów. Warto dbać o aktualizację oprogramowania POS a nawet zmienić je na lepsze. Ma to kluczowe znaczenie dla sukcesu firmy. Integracja programu POS z serwerem centralnym np. w chmurze jest już powszechne i oczywiste. Codzienna zależność od Internetu i eCommerce oznacza, że ​​rozwiązania zintegrowane POS są jeszcze bardziej istotne dla firm.

Czytaj dalej
Program POS - Kasa Fiskalna

Program POS jak kasa fiskalna

Czy możliwe jest połączenie przyzwyczajeń z nieskomplikowanym interface obsługi sprzedaży w programie komputerowym?

Rozwiązania POS oferują wiele bardzo wygodnych funkcji, które ułatwiają obsługę klientów i podpowiadają zachowania sprzedawcom. Podobne funkcje w kasach fiskalnych nie występowały a zakres dodatkowych opcji jest ograniczony.

Czytaj dalej

KSeF – Krajowy System e-Faktur

Krajowy System e-Faktur umożliwia wystawianie i udostępnianie faktur ustrukturyzowanych podmiotom i instytucjom prowadzącym działalność gospodarczą w Polsce.

Od października do grudnia 2021 roku Ministerstwo Finansów prowadziło działania pilotażowe z udziałem podatników. Od 1 stycznia 2022 roku wprowadzono Krajowy System e-Faktur jako rozwiązanie dobrowolne. Od tego dnia możliwe jest wystawienia faktur ustrukturyzowanych w ramach Krajowego Systemu e-Faktur i będą one funkcjonowały w obrocie gospodarczym jako jedna z dopuszczanych form dokumentowania transakcji, obok faktur papierowych i obecnie występujących w obrocie gospodarczym faktur elektronicznych.

Po uzyskaniu decyzji Komisji Europejskiej, Ministerstwo Finansów zaplanowało, aby w 2023 roku Krajowy System e-Faktur stał się rozwiązaniem obowiązkowym.

Czytaj dalej