Zadzwoń do nas +48 881 951 001
System sprzedaży - cięcie kosztów

Wdrożenie systemu komputerowego w sieci sklepów detalicznych jest poważnym zadaniem. Wybór programu, testy i proces wdrożenia, to długotrwałe zadanie. W przypadku dużych sieci handlowych jedną z większych pozycji w kosztach jest wdrożenie programu w kilkudziesięciu lub kilkuset punktach.

System webPOS jest intuicyjnym rozwiązaniem. Obsługa jest nieskomplikowana a ilość przycisków ograniczona do niezbędnego minimum.

Obsługa programów, to konkretne procesy budowane przez kolejne punkty do wykonania. W webPOS wystawiamy paragon, albo fakturę. Tworzymy zwrot lub rozliczamy zmianę. Wykonujemy raport lub przyjmujemy dostawę. Te proste i czytelnie przedstawione zadania są łatwo zapamiętywane przez użytkowników. Uzupełnienie webPOS o dokumentację, filmy instruktażowe oraz dostęp do wsparcia hot-line sprawiają, że wdrożenie webPOS może się ograniczyć w całości do działań w trybie on-line.

Mimo, że program webPOS instalowany na stanowisku sprzedaży jest bardzo rozbudowany funkcjonalnie, to jego wymagania sprzętowe nie są wygórowane. webPOS uruchomicie pod systemem MS Windows, macOS, ale także pod Android i Linux. Program jest tak zoptymalizowany, że działa sprawnie na nowych i starych procesorach Intel, AMD oraz na niskobudżetowych ARM.

Na pewno użycie tabletu z systemem Android będzie zdecydowanie tańsze od dedykowanego stanowiska POS z ekranem dotykowym. Efekt działania będzie identyczny. Dystrybucja systemu webPOS oferowana jest w trybie zakupu licencji, ale także w modelu subskrypcyjnym. Swoboda w wyborze usług, licencji i zakresu wsparcia jest na tyle duża, że łatwo dopasować oczekiwania i potrzeby do możliwości. Ważne jest, aby wdrożenie było sprawne i optymalne kosztowo.