Zadzwoń do nas +48 881 951 001

Czy możliwe jest połączenie przyzwyczajeń z nieskomplikowanym interface obsługi sprzedaży w programie komputerowym?

Rozwiązania POS oferują wiele bardzo wygodnych funkcji, które ułatwiają obsługę klientów i podpowiadają zachowania sprzedawcom. Podobne funkcje w kasach fiskalnych nie występowały a zakres dodatkowych opcji jest ograniczony.

Program POS - Kasa Fiskalna

Program webPOS jest bardzo rozbudowanym narzędziem do obsługi sprzedaży, ale projektanci i analitycy zadbali o jak największe uproszczenie procedur. Okazało się, że wiele zadań można zautomatyzować i ukryć przed osobami obsługującymi. Wymaga to definiowania procesów rabatowania, czy akcji promocyjnych przez kierowników sieci handlowych. W rezultacie sprzedawca nie ma wpływu, ani możliwości, aby ingerować w cenniki i jego praca sprowadza się do zeskanowania produktów i przyjęcia płatności.
Rotacja kadrowa, rozwój sieci handlowej sprawiają, że pojawiają się w organizacji nowi pracownicy. Poziom ich umiejętności jest różny, ale jeżeli mieli wcześniej możliwość obsługi prostych urządzeń sprzedażowych, to nawyki się utrwaliły.

Program webPOS jest nieustannie w trybie gotowości do zeskanowania kodu kreskowego lub wprowadzenia identyfikatora produktu. Natomiast pole klawiatura od strony funkcjonalnej jest maksymalnie upodobniona do przycisków w zwykłej kasie fiskalnej.


Trudniej zatem o pomyłki i łatwiej o uzupełnienie pracowników. Poza tym czytelna obsługa przyczynia się do szybszego działania i większej ilości czasu na obsługę klienta.