Zadzwoń do nas +48 881 951 001

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

W K2online.pl świadczymy usługi oparte na zaufaniu a Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób.

Zależy nam na przejrzystości działań, dlatego w związku z wchodzącym w życie rozporządzeniem dotyczącym ochrony danych osobowych (RODO) pragniemy dopełnić obowiązku informacyjnego i poinformować Państwa, subskrybenta newslettera K2online.pl, o tym, że zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest K2online.pl sp. z o.o. z siedziba w Warszawie przy ul. Modlińskiej 190.
  • Osobą kontaktową w sprawach ochrony danych osobowych w K2online.pl sp. z o.o. jest Inspektor Ochrony Danych dostępny pod adresem e-mail: [email protected]
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przesyłania przez Firmę drogą elektroniczną informacji dotyczących oferowanych przez nią usług w formie newslettera na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a.
  • Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora, zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze, księgowe, marketingowe i prawne.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania umowy lub dostępności usługi newsletter lub do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność otrzymywania informacji dotyczących oferowanych przez Spółkę usług w formie newslettera.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania.

Więcej informacji

Aby dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności K2online.pl zapraszamy do odwiedzenia strony Polityka prywatności
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.
Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół K2online.pl